Καλαμάτα

Η “επίθεση” Αναστόπουλου – μετά από… αυθόρμητη ερώτηση – και το παράπονο του Σούλη! (video)

Σε “ελεύθερη” πτώση πια ο Νίκος Αναστόπουλος “απειλεί” και δημοσιογράφο, μετά από “αυθόρμητη” ερώτηση… δημοσιογράφου – ενώ μετράει πλέον ώρες στη Μαύρη Θύελλα….

Η “επίθεση” Αναστόπουλου  – μετά από… αυθόρμητη ερώτηση – και το παράπονο του Σούλη! (video)

Οι δηλώσεις Σούλη Παπαδόπουλου, Νίκου Αναστόπουλου μετά τη νίκη της Καλαμάτας με 1-0 επί της Παναχαϊκής,…

Με τον προπονητή (μέχρι σήμερα το απόγευμα τουλάχιστον ακόμη) των γηπεδούχων – σε ελεύθερη  πια πτώση – να κάνει νέα “επίθεση” (!) κατά δημοσιογράφου με νέες απειλές (!), ερωτώμενος (sic) αυθόρμητα βέβαια…. σχετικά από τοπική δημοσιογράφο, ενώ νωρίτερα ο Σούλης Παπαδόπουλος εξέφρασε το παράπονο προς του παίκτες του για χαλάρωση στο ένα λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου μέρους,  εκεί που δέχθηκε το γκολ σήμερα η Παναχαϊκή (1-0) στην Παραλία από τη Μαύρη Θύελλα…